Galaxy J7 Pro İnternet Ayarları Nasıl Yapılır

Galaxy J7 Pro İnternet Ayarları Nasıl Yapılır

Galaxy J7 Pro Teknik Özellikleri
5.5 inçlik AMOLED bir ekran ile karşımıza çıkacak olan J7 Pro, Exynos 7870 işlemcisinden güç alacak. 3 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak olan yeni telefon 3600 mAh’lik bir bataryadan beslenecek. Galaxy J7 Pro modelinde 13 Megapiksel arka ve ön kamera bulunuyor. En düşük ışıklı ortamlarda bile en iyi fotoğrafı çekebilecek olan yeni Galaxy J7 Pro modeli, orta sınıf kullanıcılarına oldukça farklı bir deneyim yaşatacak. Arka kamerasında f/1.7 diyafram değerine sahip olan yeni J7 modelleri ön kamerasında ise f/1.9 diyafram değeriyle karşımıza çıkacak. Şöyle bir baktığımız da ise Samsung, ilk defa orta sınıf telefonunda f/1.7 değerine sahip bir kamera ile huzurumuza çıkacak.

Galaxy J7 Pro İnternet Ayarları
Menü–> Ayarlar –> Kablosuz özelliği ve ağlar –> Mobil ağlar –> Erişim noktası adları –> Yeni APN
İsim: Avea internet,Turkcell,Vodafone
Apn: internet

Siz ayarlarınızı gösterdiğimiz gibi yaparsanız ve internet paketinizde varsa internete kolayca bağlanabilirsiniz.Eğer halen APN ayarlarını yaptığınız halde bağlanamıyorsanız ilk olarak GSM operatörünüze ait müşteri hizmetlerini arayınız ve internet bağlantınızı kontrol ettirmelisiniz..

4.5G-ayarlari
yukarıdaki ayarlar ile apn ayarlarını yapmış oluyoruz ama bize gereken ayar LTE ayarları bu ayar ise cihazımıza Ayarlar > Mobil ağlar menüsüne giriyoruz. Buradaki “Şebeke modu” bölümüne 1 Nisan ile birlikte 4.5G de eklenmiş olacak. O zaman, buradan telefonumuzun 4.5G ayarını yapabiliyor olacağız.
-Daha detaylı bilgilendirme için 444 1 550 Avea Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
-Turkcell hatlı telefonunuzdan sadece 532’yi tuşlayarak ister sesli yanıt sisteminden isterseniz canlı müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. ​Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 5325320000’ı tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabili​​​​​rsiniz.​​​​​
– Müşteri Hizmetlerimize Vodafone Hatlarınızdan 542 ‘yi; diğer operatörlerden ve Sabit hatlardan 0 (542) 542 00 00’ı , yurtdışından
+90 (542) 542 00 00’ı arayarak ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir